WSPÓŁCZUJĄCY I ELASTYCZNY TERAPEUTA - TWORZENIE KONTEKSTU DO ZMIANY

Warsztat ACT prowadzony przez Rikke Kjelgaard, licencjonowaną psycholog i trenerkę ACT zweryfikowaną przez ACBS (peer-reviewed ACT trainer), zaprojektowany wedle formuły „od samych podstaw do zaawansowanych kwestii na konkretny temat.”


Odbędzie 6-7 października w Warszawie. Warsztat będzie przetłumaczony z języka angielskiego na polski, wyświetlane slajdy będą po polsku. Uczestnik otrzymuje certyfikat udziału.

Zapoznaj się ze szczegółami: http://uczesieact.pl/warsztat-rikke-kjelgaard/

Tutaj możesz obejrzeć wywiad przeprowadzony przez nas z Rikke Kjelgaard: https://www.youtube.com/watch?v=nBUvUF3L2N4

OPIS WARSZTATU

Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się „utknąć” w roli terapeuty? Czy niektórzy klienci podnoszą czasem tematy, które twój umysł określa jak „trudne”? Czy kiedykolwiek przydarzył ci się moment zmagania, w którym myślałeś lub myślałaś „Jaki ma być mój następny krok?” Czy odczuwasz niepokój, lęk czy stres podczas prowadzenia terapii?

W trakcie warsztatu skupimy się nad określeniem wartości, towarzyszących tobie jako terapeucie. Zdefiniujemy także to, co „trudnego” pojawia się wraz z obecnością „trudnych” klientów. Poprzez dyskusje, prezentacje i odgrywanie scenek, przepracujemy to, co przydarza się w pracy z „trudnymi” klientami. Przyjrzymy się również zachodzącym w interakcji procesom terapeutycznym, wykorzystując do tego perspektywę modelu ACT, osadzoną we współczuciu.

Celem przyświecającym naszej wspólnej pracy będzie rozszerzenie twojego repertuaru w roli terapeuty tak, abyś wykazywał lub wykazywała się większą elastycznością i współczuciem w pracy z „trudnymi” klientami. Wszystko to w kontekście twoich indywidualnych wartości, inspirujących do działania w zgodzie z nimi w trakcie procesu terapeutycznego.

Posłuchaj, co sama Rikke ma do powiedzenia na temat jej warsztatu: https://www.youtube.com/watch?v=LWDIk_Rno-A

O RIKKE

Licencjonowana psycholog, trenerka ACT zweryfikowana przez ACBS (ACT peer-reviewed trainer). Dyrektor naczelny i założycielka ACT Danmark i Human ACT Sweden. Rikke organizuje treningi ACT i CBT w Danii od 2007 roku, mając za sobą ponad 200 przeprowadzonych warsztatów. Stworzyła także 2-letni, specjalistyczny program treningowy ACT, który cieszy się ogromną popularnością. Jest uznaną trenerką i prelegentką, zarówno w krajach skandynawskich i na scenie międzynarodowej. Rikke mieszka ze swoją rodziną w południowej Szwecji. Poza pracą, prowadzi także swój kreatywny biznes (malowanie i metalurgię srebra) i jest zaangażowana w kilka artystycznych działalności.

CV Rikke: http://uczesieact.pl/wp-content/uploads/2018/04/Rikke-CV.pdf

Dla kogo

* dla psychoterapeutów, trenerów, coachów, psychiatrów pracujących z wymagającymi klientami
* dla studentów chcących lepiej poznać ACT i przygotować się do pracy z wykorzystaniem tego nurtu
* dla terapeutów CBT i innych nurtów, którzy czują, że potrzebują w ramach szkolenia większej ilości pracy własnej
* dla osób czujących się czasem nieadekwatnie, bezsilnie wobec wyzwań stojących przed nimi w kontakcie z drugim człowiekiem i chcących być przygotowanymi na to w przyszłości
* dla przedstawicieli wszystkich nurtów terapeutycznych – ACT, mający korzenie w podejściu behawioralnym, jest łatwo integrowalnym nurtem zarówno do pracy z klientem, jak i z samym lub samą sobą

* dla praktyków szukających pracy własnej w kierunku większej elastyczności psychicznej i współczucia tak wobec innych, jak i wobec siebie

Dziękujemy za odwiedzenie naszej stronyZespół Gabinetów Psychoterapeutycznych Poza Schematami


  ul. Adama Mickiewicza 8 m 6, 01-517 Warszawa

wejście od ul. Zajączka lub ul. Dymińskiej Domofon – BRAMA wybierz: 2006 Domofon – KLATKA wybierz: 6

  ul. Cieszkowskiego 1/3 lok. 33, klatka 11, schodami w dół

- druga lokalizacja - zajęcia i szkolenia

Godziny pracy sekretariatu Poza Schematami:

  pon. i śr.   13.00 - 20.00
  wt. czw. i pt.   12.00 - 20.00

...
  500 340 899

 Numer rachunku bankowego:
71 1140 2004 0000 3602 7582 9931 mBank

  poradnia@poza-schematami.pl
Facebook - Poza Schematami

Jak do nas trafić

Dla zmotoryzowanych posługujących się nawigacją: Dojedziesz pod samą bramę, wpisując adres: Warszawa ul. Gen. Józefa Zajączka 6. Wybierając adres wpisz w nawigację ul. Adama Mickiewicza 8, Żoliborz.

Dojście z Dworca Gdańskiego od metra lub pociągu: Wychodząc z metra kieruj się w stronę przejścia podziemnego prowadzącego do peronów. Następnie pójdź przejściem podziemnym do końca peronów i wyjdź ostatnim wyjściem schodami na prawo. Przejdź pod wiaduktem i kieruj się w stronę ulicy Dymińskiego. Pierwsza furtka z domofonem po lewej stronie ulicy to wejście do budynków przy ul. A. Mickiewicza.

Newsletter

Jeśli chcesz na bieżąco dostawać informacje o nowościach, szkoleniach w naszej ofercie zapisz się na Newsletter. Zobaczysz, że warto!

Wpisz się

Polityka bezpieczeństwa danych osobowych