Ocena Dziecięcą Skalą Rozwojową (DSR) - badanie dzieci młodszych

Dziecięca Skala Rozwojowa przeznaczona jest do badania dzieci w wieku od 2 miesięcy do 3 lat. Narzędzie służy wczesnej diagnozie poziomu rozwoju psychomotorycznego, pozwalając na ocenę jego prawidłowości oraz określenie kierunku potencjalnych oddziaływań stymulujących słabsze strony funkcjonowania dziecka. W zależności od wieku dziecka badane są m.in. następujące obszary: percepcja, lokomocja i kontrola postawy, koordynacja wzrokowo-ruchowa, sfera emocjonalno-społeczne, komunikacja i mowa czynna.
Czas badania: do 60 min.
Cena badania: 150zł (w cenę wliczona jest pisemna informacja o funkcjonowaniu dziecka
Badanie jest wykonywane w soboty.
Osoba przeprowadzająca badanie: mgr Amanda Krzywdzińska
Psycholog (specjalność: psychologia kliniczna), pedagog specjalny (specjalność I: terapia pedagogiczna, specjalność II pedagogika opiekuńczo-socjalna) oraz socjolog (specjalność: zdrowie, rodzina, niepełnosprawność). Aktualnie pracuje w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, w tym dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju. Ukończyła kursy związane z tematyką autyzmu: Autyzm i zespół Aspergera – diagnoza i terapia, Diagnoza funkcjonalna PEP-R, Terapia dzieci z autyzmem. Jest autorką wielu publikacji naukowych z zakresu psychologii dzieci i młodzieży. Obecnie w trakcie studiów doktoranckich z nauk medycznych.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej stronyZespół Gabinetów Psychoterapeutycznych Poza Schematami


  ul. Adama Mickiewicza 8 m 6, 01-517 Warszawa

wejście od ul. Zajączka lub ul. Dymińskiej Domofon – BRAMA wybierz: 2006 Domofon – KLATKA wybierz: 6

  ul. Cieszkowskiego 1/3 lok. 33, klatka 11, schodami w dół

- druga lokalizacja - zajęcia i szkolenia

Godziny pracy sekretariatu Poza Schematami:

  pon. i śr.   13.00 - 20.00
  wt. czw. i pt.   12.00 - 20.00

...
  500 340 899

 Numer rachunku bankowego:
71 1140 2004 0000 3602 7582 9931 mBank

  poradnia@poza-schematami.pl
Facebook - Poza Schematami

Jak do nas trafić

Dla zmotoryzowanych posługujących się nawigacją: Dojedziesz pod samą bramę, wpisując adres: Warszawa ul. Gen. Józefa Zajączka 6. Wybierając adres wpisz w nawigację ul. Adama Mickiewicza 8, Żoliborz.

Dojście z Dworca Gdańskiego od metra lub pociągu: Wychodząc z metra kieruj się w stronę przejścia podziemnego prowadzącego do peronów. Następnie pójdź przejściem podziemnym do końca peronów i wyjdź ostatnim wyjściem schodami na prawo. Przejdź pod wiaduktem i kieruj się w stronę ulicy Dymińskiego. Pierwsza furtka z domofonem po lewej stronie ulicy to wejście do budynków przy ul. A. Mickiewicza.

Newsletter

Jeśli chcesz na bieżąco dostawać informacje o nowościach, szkoleniach w naszej ofercie zapisz się na Newsletter. Zobaczysz, że warto!

Wpisz się

Polityka bezpieczeństwa danych osobowych